Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Karbon Kompozit Parçalar >
ASME Özelleştirme Karbon Kompozit Parçalar Raylı Geçiş Ürünleri

ASME Özelleştirme Karbon Kompozit Parçalar Raylı Geçiş Ürünleri

Özelleştirme Karbon Kompozit Parçalar

ASME Karbon Kompozit Parçalar

Özelleştirme karbon kompozit ürünler

Menşe yeri:

ÇİN

Marka adı:

OLYMSPAN

Sertifika:

CE, ASME

Model numarası:

KURU

Bizimle İletişim
Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 TON
Fiyat
5,000~50,000
Ambalaj bilgileri
Standart nakliye
Teslim süresi
2 Ay
Ödeme koşulları
T/T, L/C
Yetenek temini
300 ton başına ay
Ürün Açıklaması

Jiangsu Olymspan Composite Co., Ltd. resmi olarak 2018'de kuruldu ve karbon fiber yeni malzeme ürünleri alanına kendini adamıştır.Toplamda 3000 m2'den fazla tozsuz ve temiz atölyeye sahiptir.Araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, satış ve servisi entegre eden inovasyon odaklı bir kuruluştur.Şirket, kompozit ürünlerde yüksek hassasiyetli sıcak pres tank kalıplama teknolojisinin kullanımına odaklanıyor ve iyi bir gelişme ivmesi yakaladı.Şu anda, China National Machinery Group, Philips Jinchuang Group ve Changqing Group gibi karbon elyaf ürünleri ve teknik hizmetler sağlayan birçok grup şirketine önemli katkılarda bulunmuştur.

 

ASME Özelleştirme Karbon Kompozit Parçalar Raylı Geçiş Ürünleri 0


Olymbond kompozit atölyesi eksiksiz bir karbon fiber ürün yönetim ekibine sahiptir.Teknik araştırma ve geliştirmeden uygulanabilir çözümlere, hammadde seçiminden proses kalıplamaya, numune deneme üretiminden seri üretime kadar bir dizi ürün araştırma ve geliştirme ve üretimi, profesyonel yetenekler ve sıkı ve düzenli süreç yönetimi tarafından kontrol edilir.Şirket, φ 0.8*10m, φ 3*6m, φ 3.6*10m ve diğer otoklav özelliklerini sağlayabilir ve farklı boyutlarda ürünlerin deneme üretimi ve ölçekli üretimi için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.Aynı zamanda, müşteriler için otoklav komple sistem ekipmanının farklı özelliklerini de özelleştirebiliriz.

 

ASME Özelleştirme Karbon Kompozit Parçalar Raylı Geçiş Ürünleri 1

 


Orinsbon yeniliği, yeni yolculuğu, yeni başlangıç ​​noktasını devralır, karbon fiber ürünlerin tasarımına, araştırmasına ve geliştirilmesine odaklanır ve havacılık, otomotiv endüstrisi, demiryolu taşımacılığı, makine imalatı, tıbbi malzeme, tekstil makineleri ve diğer alanlar.Bilim ve teknoloji ile hayatta kalmak, kalite ile gelişmek, karbon fiber kompozit ürünleri özelleştirmek, Çin endüstrisinin hafif sanayisini yükseltme yolunu seçmek, ustalıkla inşa etmek, mükemmelliği takip etmek, araştırma, geliştirme ve uygulamayı artırmak, marifetle başlayın, gelişmeye devam edin, kalite bizim altın harfli tabelamızdır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite AAC otoklav Tedarikçi. telif hakkı © 2013-2024 aac-autoclave.com . Her hakkı saklıdır.