Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Karbon Kompozit Parçalar >
yüksek dayanıklılık Karbon Kompozit Parçalar Otomobil Araba Ön Dudak Aşınma Direnci

yüksek dayanıklılık Karbon Kompozit Parçalar Otomobil Araba Ön Dudak Aşınma Direnci

Karbon Kompozit Parçalar Aşınma Direnci

Araba Ön Dudak Aşınma Direnci

Yüksek Dayanıklılık Karbon Kompozit Parçalar

Menşe yeri:

ÇİN

Marka adı:

OLYMSPAN

Sertifika:

CE, ASME

Model numarası:

KURU

Bizimle İletişim
Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 TON
Fiyat
5,000~50,000
Ambalaj bilgileri
Standart nakliye
Teslim süresi
2 Ay
Ödeme koşulları
T/T, L/C
Yetenek temini
300 ton başına ay
Ürün Açıklaması

Olymspan kompozit atölyesi, eksiksiz bir karbon fiber ürün yönetim ekibine sahiptir.Teknik araştırma ve geliştirmeden uygulanabilir çözümlere, hammadde seçiminden proses kalıplamaya, numune deneme üretiminden seri üretime kadar bir dizi ürün araştırma ve geliştirme ve üretimi, profesyonel yetenekler ve sıkı ve düzenli süreç yönetimi tarafından kontrol edilir.Şirket, φ 0.8*10m, φ 3*6m, φ 3.6*10m ve diğer otoklav özelliklerini sağlayabilir ve farklı boyutlarda ürünlerin deneme üretimi ve ölçekli üretimi için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir.Aynı zamanda, müşteriler için otoklav komple sistem ekipmanının farklı özelliklerini de özelleştirebiliriz.

 

yüksek dayanıklılık Karbon Kompozit Parçalar Otomobil Araba Ön Dudak Aşınma Direnci 0

 


Olymspan inovasyonu, yeni yolculuğu, yeni başlangıç ​​noktasını devralır, karbon fiber ürünlerin tasarımına, araştırmasına ve geliştirilmesine odaklanır ve havacılık, otomotiv endüstrisi, demiryolu taşımacılığı, makine imalatı, tıbbi malzeme, tekstil makineleri ve diğer alanlar.Bilim ve teknoloji ile hayatta kalmak, kalite ile gelişmek, karbon fiber kompozit ürünleri özelleştirmek, Çin endüstrisinin hafif sanayisini yükseltme yolunu seçmek, ustalıkla inşa etmek, mükemmelliği takip etmek, araştırma, geliştirme ve uygulamayı artırmak, marifetle başlayın, gelişmeye devam edin, kalite bizim altın harfli tabelamızdır.

 

yüksek dayanıklılık Karbon Kompozit Parçalar Otomobil Araba Ön Dudak Aşınma Direnci 1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite AAC otoklav Tedarikçi. telif hakkı © 2013-2024 aac-autoclave.com . Her hakkı saklıdır.