Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Karbon Elyaf Ürünleri >
Havacılıkta en iyi ve en iyi donanımlar, en iyi kalitede ve dayanıklı fiber ve karbon personeli

Havacılıkta en iyi ve en iyi donanımlar, en iyi kalitede ve dayanıklı fiber ve karbon personeli

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Olymspan

Sertifika:

CE, ISO9001, FDA

Bizimle İletişim
Bir teklif isteği
Ürün Detayları
isim:
Karbon fiberden parçalar
malzeme:
Fiber de karbon
özellikler:
Léger et très dirençli.
Benim için:
Peut être kişilik
Başvuru:
Industrie médicale, endüstriyel otomobil vb.
et:
yeni
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 birim
Fiyat
Tarification personnalisée
Ambalaj bilgileri
Karton ou boîte en bois
Teslim süresi
15-30 günlük
Ödeme koşulları
L/C, T/T, Western Union, D/A
Yetenek temini
par mois 1000-20000 birim
Ürün Açıklaması

Havacılığın en iyi unsurlarından biri, en iyi kalitede ve dayanıklı fiber ve karbon personeli

 

Pourquoi la fiber de karbon?

Le carbone, ou fiber de carbone, est un matériau doté de nombreuses propriétés benzersizler, notamment une résistance extrême et un poids léger qui se prete à des Concepts orijinaller ve très attrayantes.
Bileşik olmayan elyaf ve karbon, en gardant la même épaisseur est environ %30 à %40 artı lüks bir alüminyum.Karşılaştırmada, kompozit olmayan de même poids en fiber de carbone est 5 fois plus rijid que l'acier.
Genişletme termiği uygulamaları nulle du carbone ve son görünüm de qualité superieure İstisnai özelliklerin en iyileri ve uygulamaları populaire auprès des aplikasyonları endüstriler için uygulamalar, aplikasyonlar, görseller ve ürünler.

 


Özellikler:

1, %30-40 artı léger que l'alüminyum

2, 5x fois artı fort que l'acier

3, mümkün dilatasyon termiği

4, kemik izolasyon termiği

5, yüksek direnç

6, görünüş çekici

 


Faisons-nous?
Fiber de karbonda büyük gamme de services lés aux kompozitler için nous teklifler: de la fabrikasyon de moules à la découpe de tissus, en passant par la fabrikasyon d'éléments kompozitler.
Nous possédons un savoir-faire ve une uzmanlık dansları, tekniklerin ötesindedir.Özel bir müşteri, üretim teknolojisine saygıyla, en uygun kalitede nihai ürün garantisi.

 


Üretim teknolojisi:

1, preemprégné/otoklav

"Haut de gamme" qui, au cours du processus de fabrikasyon, subit une emprégnation avec de la résine mélangée à un durcisseur.Ücretsiz ve ücretsiz koruma için en uygun koşullar ve uygunluk koşullarının sağlanması.

Karbon fiber tipi ön hazırlık ve uygulama örnekleri Formule 1, fiber de carbone de vélos de sport fabrikasyon uygulamaları.

Quand kullanım dışı mı?Kusursuz nitelikler ve benzersiz görünüm istisnaları ile birlikte, üretimin en kaliteli ürünlerini de üretin.

Notre otoklav genel bakım hizmeti 8 bar, güvence altına alınan en iyi ürünler, en iyi ürünler, en iyi ürünler, parfe, kompozitler, her şey dahil.

Après fabrikasyon, les composants, kabine de pentür au pistolet tarafından onaylanmamıştır.

 

2, infüzyon de resine

L'infusion de résine est un prosesus par lequel le tissu dans les moules est scellé avec un film/ruban butyle et rempli d'une likit.Katılaştırmanın en iyi hali, katılığın katılaşması, katılığın katılaşması, birleşik katı bir bütünün birleşimidir.

Cette tekniği ve des uygulamalar dans la fabrikasyon de karbon ve d'autres brüt makaleler, tek biçimli modern bir kompleks oluşturur.

 

3, sınıflandırma manuelle

En kaliteli ve kaliteli teknolojı kullanımında fabrikasyon ürünler.Olymspan est l'une des ender ürünler à fabrique des produits à fabrique des produits teşebbüsleri des teknolojiler münhasır laminasyon el ile garantiler des kompozitler de haute qualité.

Ürünlerin hiçbiri, laminasyon teknolojisindeki en iyi ürünlerdir.En iyi teknolojiler için en iyi ürünler, en iyi kumaşlar, sont résistants aux UV dès qu'ils sont démoulés (eliminant ainsi les projeksiyonlar ultérieures).

 

4, teknik personel

Müşterileri ve müşterileri, benzersiz ürünleri ve benzersiz ürünleri geliştirin.Pandantif sözcüklerin ekleri, en iyi dört dörtlü çözümlerin en iyilerindendir.

Nous offrons également une uzmanlık dans le gonflage des microspheres et de la vessie.

 


Notre compagnie:

OEM Custom Carbon Fiber Composite Products Thermal Insulation

OEM Custom Carbon Fiber Composite Products Thermal Insulation

OEM Custom Carbon Fiber Composite Products Thermal Insulation

OEM Custom Carbon Fiber Composite Products Thermal Insulation

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite AAC otoklav Tedarikçi. telif hakkı © 2013-2024 aac-autoclave.com . Her hakkı saklıdır.