Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Karbon Elyaf Ürünleri >
Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları

Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları

Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları

Olymspan Karbon Fiber Parçaları

Tekerlekli Sandalye Karbon Fiber Ürünleri

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Olymspan

Sertifika:

CE, ISO9001, FDA

Bizimle İletişim
Bir teklif isteği
Ürün Detayları
İsim:
Karbon fiber parçalar
ADEDI:
1 takım
Koşul:
Yeni
Zaman:
15-30 gün
Başvuru:
tıp endüstrisi, otomobil endüstrisi, vb.
Menşei:
Changzhou, Çin
Malzeme:
Karbon fiber
Özellikler:
hafif ve yüksek mukavemetli
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
Custom price
Ambalaj bilgileri
karton veya ahşap kutu
Teslim süresi
15-30 gün
Ödeme koşulları
L/C, , T/T, D/A, D/P, Western Union
Yetenek temini
Ayda 1000-20000 takım
Ürün Açıklaması

Olympspan yüksek mukavemetli karbon fiber Çin fabrikadan tekerlekli sandalye kullanımı için özel tasarım parçalar

 

Karbon fiber tekerlekli sandalye

Karbon fiberin yoğunluğu sadece 1.7g/cm3'tür ve aynı spesifikasyona sahip aksesuarlar, alüminyum alaşımlı malzemelerden yarıdan daha hafiftir, ancak mukavemeti çok daha fazladır.Ek olarak, karbon fiber ayrıca güçlü bir korozyon direncine sahiptir ve tekerlekli sandalye hastalarının önemli bir kısmı idrar ve dışkı tutamama ve enjeksiyon sıvıları ile sık temas ve diğer sorunlarla karşı karşıyadır, bu durumda karbon fiber kompozit malzemelerin aksesuarları eşsiz bir dayanıklılık sergiler. sıradan metal malzemelerle.

Günümüzde karbon fiber kompozit malzemeler ağırlıklı olarak kolçaklar, kolçaklar, ayaklıklar, bacaklıklar, sırtlıklar, eteklikler ve çerçeve boruları gibi aksesuarlarda kullanılmaktadır.Bu aksesuarların çoğunun yüksekliği ayarlanabilir.Karbon fiber kompozit malzemelerin mekanik bağlantılar sayesinde tekerlekli sandalye ile montajı kolaydır.En önemlisi bu aksesuarlar için karbon fiber kompozit malzemelerin kullanılmasından sonra tekerlekli sandalyenin toplam ağırlığı önemli ölçüde azaltılmış ve kullanım sıklığı yüksek bir bileşen olarak aynı zamanda daha dayanıklı hale gelmiştir.

 


Özellikler:

1, alüminyumdan %30-40 daha hafif

Çelikten 2,5 kat daha güçlü

3, Düşük termal genleşme

4, İyi ısı yalıtımı

5, Yüksek mukavemet

6, Çekici görünüm

 


Üretim teknolojimiz:

1, Prepreg / Otoklav

Pre-preg, üretim sürecinde sertleştirici ile karıştırılmış reçine ile emprenye edilen “üst sınıf” kumaştır.Reçine hasara karşı koruma sağlar ve kumaşın kalıp yüzeyine yapışmasını sağlamak için gerekli viskoziteyi verir.

Pre-preg tipi karbon fiber, Formula 1 yarış arabalarında ve ayrıca spor bisikletlerinin karbon fiber elemanlarının üretiminde uygulamalara sahiptir.

Ne zaman kullanılır?Düşük ağırlık ve olağanüstü görünüme sahip, karmaşık tasarımlı üstün kaliteli ürünlerin üretimi için.

Otoklavımız, üretilen ürünlerin optimum mukavemetinin yanı sıra herhangi bir sıkışmış hava kusuru olmadan mükemmel bir kompozit görünümü sağlayan 8 bar çalışma basıncı üretir.

İmalattan sonra bileşenler, boya püskürtme kabininde cilalanır.

 

2, Reçine infüzyonu

Reçine infüzyonu, kalıplardaki kumaşın film/bütil bant ile kapatıldığı ve sıvı reçine ile doldurulduğu bir işlemdir.Reçine katılaştığında, katı reçine matrisi, malzemelerin montajını birleşik bir sert kompozit halinde bağlar.

Bu teknik, karbon levhaların ve orta derecede karmaşık bir şekle sahip diğer büyük parçaların imalatında uygulamalara sahiptir.

 

3, Manuel laminasyon

Yüksek kaliteli karbon fiber ürünlerin imalatı, maliyetli teknoloji gerektirir.olimpiyatyüksek kaliteli kompozitler sağlayan tescilli manuel laminasyon teknolojilerini kullanarak ürünler üreten birkaç şirketten biridir.

Manuel laminasyon teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerimiz, karbon fiber görsel katmanında hava kabarcıkları ile ilgili herhangi bir kusur göstermemektedir.Kalıp içi kaplama teknolojisi sayesinde, üretilen tüm elemanlar kalıptan çıkar çıkmaz UV'ye dayanıklıdır (daha fazla püskürtmeyi ortadan kaldırır).

 

4, Özelleştirilmiş teknikler

Müşterilerin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz ürünlerin üretilmesini sağlayan tescilli çözümler geliştirdik.Uzun yıllar boyunca, başkalarının başarısız olduğu durumlarda çözümler sunan bir tedarikçi olarak itibarımızı oluşturduk.

Ayrıca mikro küre ve mesane şişirme konusunda uzmanlık sunuyoruz.

 


Şirketimiz:

Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları 0

Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları 1

Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları 2

Tekerlekli Sandalye için Olympspan Yüksek Mukavemetli Karbon Fiber Parçaları 3

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite AAC otoklav Tedarikçi. telif hakkı © 2013-2024 aac-autoclave.com . Her hakkı saklıdır.