Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Karbon Elyaf Ürünleri >
Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları

Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları

Araba Modifikasyonu Karbon Fiber Aksesuarları

Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları

OEM Otomobil Karbon Fiber Ürünleri

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Olymspan

Sertifika:

CE, ISO9001, FDA

Bizimle İletişim
Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Başvuru:
Tıp endüstrisi, otomobil endüstrisi vb.
Şart:
Yeni
anahtar kelimeler:
Karbon fiber parçalar
Malzeme:
Karbon fiber
ADEDI:
1 takım
OEM:
Destek
gizlilik:
Destek
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 takım
Fiyat
Custom price
Ambalaj bilgileri
karton veya ahşap kutu
Teslim süresi
15-30 gün
Ödeme koşulları
L/C, T/T, Western Union, D/A
Yetenek temini
Ayda 1000-20000 takım
Ürün Açıklaması

Fabrika kaynağı özel araba modifikasyonu yüksek kaliteli kompozit karbon fiber aksesuar parçaları kullanın

 

Neden karbon fiber?

Karbon veya karbon fiber, kendisini orijinal ve son derece çekici tasarımlara borçlu olan aşırı güç ve hafiflik dahil olmak üzere birçok benzersiz özelliğe sahip bir malzemedir.
Aynı kalınlığı korurken karbon fiberden yapılmış bir kompozit, alüminyumdan yapılmış bir elementten yaklaşık %30-40 daha hafiftir.Karşılaştırıldığında, aynı ağırlıktaki karbon fiberden yapılmış bir kompozit çelikten 5 kat daha serttir.
Karbonun pratikte sıfır termal genleşmesini ve olağanüstü çekici üstün kaliteli görünümünü ekleyin, onu birçok endüstrideki cihazlar, optikler ve genel ürünler oluşturmak için uygulamalar arasında popüler hale getirir.

 


Özellikleri:

1, alüminyumdan %30-40 daha hafif

Çelikten 2,5 kat daha güçlü

3, Düşük termal genleşme

4, İyi ısı yalıtımı

5, Yüksek mukavemet

6, Çekici görünüm

 


Ne yapıyoruz?
Karbon fiber kompozitlerle ilgili geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz: kalıp imalatından kumaş kesmeye ve kompozit elemanların imalatına kadar.
Karbon ürün üretimi ile ilgili tüm tekniklerde bilgi birikimine ve uzmanlığa sahibiz.Her müşteriye, ihtiyaçlarını karşılayan ve yüksek kalitede bir son ürün sağlayan mükemmel üretim teknolojisini sunuyoruz.

 

Üretim teknolojisi:

1, Prepreg / Otoklav

Pre-preg, üretim sürecinde sertleştirici ile karıştırılmış reçine ile emprenye edilen “üst sınıf” kumaştır.Reçine hasara karşı koruma sağlar ve kumaşın kalıp yüzeyine yapışmasını sağlamak için gerekli viskoziteyi verir.

Pre-preg tipi karbon fiber, Formula 1 yarış arabalarında ve ayrıca spor bisikletlerinin karbon fiber elemanlarının üretiminde uygulamalara sahiptir.

Ne zaman kullanılır?Düşük ağırlık ve olağanüstü görünüme sahip, karmaşık tasarımlı üstün kaliteli ürünlerin üretimi için.

Otoklavımız, üretilen ürünlerin optimum mukavemetinin yanı sıra herhangi bir sıkışmış hava kusuru olmadan mükemmel bir kompozit görünümü sağlayan 8 bar çalışma basıncı üretir.

İmalattan sonra bileşenler, boya püskürtme kabininde cilalanır.

 

2, Reçine infüzyonu

Reçine infüzyonu, kalıplardaki kumaşın film/bütil bant ile kapatıldığı ve sıvı reçine ile doldurulduğu bir işlemdir.Reçine katılaştığında, katı reçine matrisi, malzemelerin montajını birleşik bir sert kompozit halinde bağlar.

Bu teknik, karbon levhaların ve orta derecede karmaşık bir şekle sahip diğer büyük parçaların imalatında uygulamalara sahiptir.

 

3, Manuel laminasyon

Yüksek kaliteli karbon fiber ürünlerin imalatı, maliyetli teknoloji gerektirir. olimpiyat yüksek kaliteli kompozitler sağlayan tescilli manuel laminasyon teknolojilerini kullanarak ürünler üreten birkaç şirketten biridir.

Manuel laminasyon teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerimiz, karbon fiber görsel katmanında hava kabarcıkları ile ilgili herhangi bir kusur göstermemektedir.Kalıp içi kaplama teknolojisi sayesinde, üretilen tüm elemanlar kalıptan çıkar çıkmaz UV'ye dayanıklıdır (daha fazla püskürtmeyi ortadan kaldırır).

 

4, Özelleştirilmiş teknikler

Müşterilerin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz ürünlerin üretilmesini sağlayan tescilli çözümler geliştirdik.Uzun yıllar boyunca, başkalarının başarısız olduğu durumlarda çözümler sunan bir tedarikçi olarak itibarımızı oluşturduk.

Ayrıca mikro küre ve mesane şişirme konusunda uzmanlık sunuyoruz.

 


Şirketimiz:

Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları 0

Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları 1

Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları 2

Araba Modifikasyonu Kompozit Karbon Fiber Aksesuarları 3

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite AAC otoklav Tedarikçi. telif hakkı © 2013-2024 aac-autoclave.com . Her hakkı saklıdır.